Іріда

Контакти:
пр. С.Бандери, 45
м. Тернопіль, 46020
Телефон: (0352) 51-54-91
Факс: (0352) 51-54-94
E-mail
KGB 4012 CPRO CS 100A

Касовий апарат MINI-Т400МЕ з КСЕФ
Показати велике зображення


Касовий апарат MINI-Т400МЕ з КСЕФЗадайте питання з цього товару

MINI-T400МЕ - портативний касовий апарат з можливостями передачі даних по бездротових каналах зв'язку (GPRS).

Касовий апарат MINI-T400МЕ має чіткий графічний екран, надійний механізм друку (SEIKO, Японія), клавіатуру з підвищеною зносостійкістю і акумуляторну батарею, що забезпечує тривалу роботу без підключення до електромережі. Система команд касового апарату MINI-T 400МЕ максимально наближена до тієї, яка реалізована в MINI-500.02ME.

Для MINI-T 400МЕ розроблена прикладна програма, яка дозволяє через ПК виконувати настройки і програмування касового апарату (додавати базу товарів, змінювати базові налаштування та ін.)

Головна особливість касового апарату MINI-T 400МЕ - вбудований GSM / GPRS-модем, що відкриває перед користувачами нові можливості:

 • дистанційно керувати і контролювати роботу касового апарату;
 • приймати безготівкову оплату товарів і послуг пластиковими картами Visa і MasterCard (потрібне підключення зчитувача магнітних карт);
 • приймати миттєві платежі (поповнення рахунків мобільних операторів, оплата послуг провайдерів інтернет, кабельного телебачення та інше);
 • використовувати систему знижок за допомогою програми лояльності.

Віддалене управління і контроль

Касовий апарат MINI-T 400МЕ оснащений вбудованим GSM / GPRS-модемом.
Підключивши касовий апарат MINI-T 400МЕ до системи віддаленого управління і контролю, можна віддалено стежити за станом справ на торгових точках і контролювати їх роботу. Веб-інтерфейс системи простий і зрозумілий, з ним легко і зручно працювати.
Вбудований GSM / GPRS-модем дозволяє встановити зв'язок з обліковою системою підприємства, передавати і приймати дані. У фоновому режимі, без участі касира, відбувається оновлення цін на товари та пересилання звітів.
На комп'ютер керуючого надходить інформація від касових апаратів: зміст кожного чека, підсумкові дані за зміну та інша інформація.
Система віддаленого управління і контролю одночасно може обслуговувати десятки і сотні касових апаратів. Вона надійно захищена від втрати інформації і несанкціонованого доступу.
У касовому апараті є можливість використання системи лояльності для клієнтів. Дана система дозволяє здійснювати знижки за допомогою карт клієнтів зі штрихкодами.

Функції платіжного терміналу

Завдяки вбудованому GSM / GPRS-модему, касовий апарат MINI-T 400МЕ може виконувати функції платіжного термінала.
Підключивши до касового апарату MINI-T 400МЕ зовнішній зчитувач магнітних карт, можна приймати безготівкову оплату товарів і послуг картами стандарту Visa і MasterCard.
Підключивши касовий апарат MINI-T 400МЕ до платіжної системи, можна приймати миттєві платежі та отримувати додатковий дохід - комісійні від провайдерів мобільного зв'язку, інтернет, кабельного телебачення та інших послуг.

Сфери застосування касового апарату MINI-T 400МЕ:

Касовий апарат MINI-T 400МЕ може використовуватися в якості універсального касового апарату або спеціалізованого - для поштових відділень, автовокзалів, підприємств з оподаткуванням за двома податковими ставками.
Поштові відділення. На поштових відділеннях зв'язку касовий апарат MINI-T 400МЕ може виконувати широкий спектр операцій: реєструвати поштові відправлення, електронні повідомлення і телеграми; обслуговувати операції прийому грошових переказів, виплати пенсій, оформлення підписок.
Автовокзали та автостанції. Володіючи функцією друку квитків, багажних квитанцій та інших проїзних документів, касовий апарат MINI-T 400МЕ з успіхом може використовуватися на автовокзалах.
Підприємства з подвійним оподаткуванням. Реалізований в MINI-T 400МЕ алгоритм розрахунку другого податку дозволяє використовувати цей касовий апарат як для розрахунку місцевих (наприклад, туристичного збору), так і загальнодержавних податків (таких як збір на обов'язкове пенсійне страхування). Таким чином, касовий апарат MINI-T 400МЕ може використовуватися в сферах, для яких передбачено подвійне оподаткування (продаж ювелірних виробів, приймання платежів за послуги стільникового мобільного зв'язку, послуги ломбардів і т.п.).

Портативний касовий апарат MINI-T 400МЕ внесений до Державного реєстру РРО і сертифікований відповідно до вимог до радіоустаткуванню.

Тип касового аппарату портативний
Версія ПО 4101-4

Функціональні характеристики

Кількість програмованих товарів 8192
Кількість відділів 64
Кількість касирів 8
Швидкість друку, рядків/с 8
Ширина стрічки, мм 58
Максимальний діаметр рулону паперу, мм 40
Кількість символів в назві товару 48
Символів в рядку 32

Податкові групи і додаткові збори

Податкові групи із плюсовим підсумком

5

Податкові із відємним підсумком

5

Додаткові збори із плюсовим підсумком

4
Додаткові збори із відємним підсумком 4

Дисплей

Кількість 1
Тип дисплею рідкокристалічний графічний 128х64 (8 рядків)
Підсвітка дисплею є
Додатково індикація зарядки акумулятора, режиму підключення до ПК, необхідності виконання Z-звіту, активації подвійного оподаткування, рівня GSM-сигналу

Клавіатура

Тип клавіатури вологозахищена
Кількість клавиш 24
Подсвітка є

Умови експлуатації

Температура -5°C … +40°C
Відносна  вологість до 95%

Умови зберігання

Температура зберігання +5°C … +35°C
Відносна вологість при зберіганні не більше 85%

Живлення

Джерело живлення вбудована акумуляторна батарея
Тип батареї літій-полімерна
Ємність, Аг 1,5 (опціонально 2,0)
Підзарядка акумулятора через блок живлення

Інтерфейс

RS232

Канали доступу в інтернет

GSM/GPRS-модем вбудований
Ethernet немає

Можливість підключення зовнішніх пристроїв

ПК так
Сканер так
Ваги так
Грошова скринька ні
Зчитувачі зовнішній магнітних карт (опція)

Физичні характеристики

Габаритні разміри (ШхДхВ), мм 95 х 225 х 75
Маса, кг 0,61


ПРОПОНУЄМО
 • касові апарати та POS-системи;
 • ваги та сканери штрихкоду;
 • принтери чеків та етикеток;
 • детектори валют;
 • лічильники банкнот;
 • розхідні матеріали.
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ

 • роздрібної торгівлі;
 • закладів харчування;
 • розважальних закладів;
 • виробничих процесів;
 • складського обліку.