Іріда

Контакти:
пр. С.Бандери, 45
м. Тернопіль, 46020
Телефон: (0352) 51-54-91
Факс: (0352) 51-54-94
E-mail
Сканер Symbol DS 3408 / DS 3407Касовий апарат MINI-T51.01 з КСЕФ

Екселліо DP-05
Показати велике зображення


Екселліо DP-05Задайте питання з цього товару

Екселліо DP-05 є новим касовим апаратом з вбудованим модемом, компактними розмірами і володіє ергономічним дізайном. Касовий апарат оснащується всіма функціями і має сучасні технічні характеристики, відповідає всім вимогам законодавства, формує контрольну стрічку в електронній формі (КCЕФ). Екселліо DP -05 призначений для виїзної або стаціонарної торговлі. Має потужний акумулятор і захищену клавіатуру. Компанія виробник-Datecs, Болгарія. Дана компанія поставляє дану модель в понад 80 країн світу, що безумовно свідчить про високу якість і надійність моделі DP-05.

Характеристики моделі:

Дана модель розроблялася спеціально у відповідності до вимог податкового законодавства України і тому Екселліо DP-05 володіє всім набором функцій і технічних характерістік. Касовий апарат має вбудований GSM/GPRS модем для передачі звітної інформації та формує контрольну стрічку в електронній формі (КСЕФ). Модель виготовлена ​​із застосуванням передових технологій, що безумовно забезпечує загальну високу якість. Крім цього слід звернути увагу на компактні розміри і потужний вбудований акумулятор, саме це дозволяє використовувати касовий при торгівлі на ринках або при виїзній торгівлі з автомобіля.

Технічні особливості моделі:

Принтер. В якості друкувального пристрою використовується високоякісний, надійний серійний принтер CITIZEN MLT-289. Данний принтер забезпечує високу якість друку (203dpi) і дозволяє друкувати не тільки текстову інформацію у чеку, але і графічну - логотип підприємства і штрих код. Саме застосування даного пристрою дозволяє друкувати чек навіть в екстремальних умовах. Заміна касової стрічки здійснюється за лічені секунди завдяки наявності системи EasyLoad.

Дисплей. Для відображення інформації виробник встановив в Екселліо DP-05 графічний LCD дісплей. На дисплеї інформація відображається в зрозумілому та доступному вгляді. Яскраве підсвічування забезпечує отримання інформації касиром навіть у темряві або при недостатньому освітленні.

Клавіатура. Спеціальна для використання касового апарату в тяжких умовах роботи, виробник встановив на Екселліо DP-05 пилозахищену клавіатуру. При цьому мається функціональне розділення клавіш різними кольорами для зменшення помилок введення.

Модем і КЛЕФ. Реєстратор оснащується вбудованим GSM / GPRS модемом для передачі даних, в автоматичному режимі проводиться передача за чековою інформацією та звітної інформаціі. Крім цього формується контрольна стрічка в електронній формі з використанням SD-карти.

Підключення зовнішніх пристроїв. Ви можете підключити до РРО сканер штрих коду, платіжний термінал або ваги через універсальний порт RS-232 / USB. Основною технічною особливістю даного реєстратора є опціональна можливість використовувати вбудований сканер штрих коду. Саме цей факт дозволяє оперативно програмувати й обробляти штрих коди різного призначення.

Екселліо (Екселліо) DP-05 може використовуватися в різних сферах торгівлі та надання послуг, де є необхідність друку фіскальних чеков. Аппарат дозволяє використовувати стандартні штрих-коди, у тому числі й вагові штрих-коди. Високій рівень функціональних особливостей забезпечуються сучасною елементною базою відомих виробників. Більш докладні характеристики представлені в таблиці.

Параметр Значення
Кількість товарів 10 000
Символів в назві до 31 символу
Принтер термо, Citizen MLT-289
Касова стрічка 57мм термо
Швидкість друку 90 мм / сек
Акумулятор Li-Ion, 7.4B 2000мА*год.
Інтерфейс універсальний RS-232 / USB
Клавіатура 29 клавіш
Робочі температури 10С ..... + 40С
Розміри, мм 190х85х65
Маса, кг 0,5


ПРОПОНУЄМО
 • касові апарати та POS-системи;
 • ваги та сканери штрихкоду;
 • принтери чеків та етикеток;
 • детектори валют;
 • лічильники банкнот;
 • розхідні матеріали.
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ

 • роздрібної торгівлі;
 • закладів харчування;
 • розважальних закладів;
 • виробничих процесів;
 • складського обліку.