Іріда

Контакти:
пр. С.Бандери, 45
м. Тернопіль, 46020
Телефон: (0352) 51-54-91
Факс: (0352) 51-54-94
Позиція: Продукція Банківське обладнання Лічильники банкнот

Лічильники банкнот

DORS 600

Лічильник банкнот DORS 600 призначений для перерахунку банкнот різних валют. DORS 600 володіє підвищеною надійністю і великим ресурсом роботи і рекомендується для перерахунку однорідної за номіналом грошової маси в місцях з великим обігом готівкових кошті
Докладніше...

Magner 75 D

Високоякісний лічильник банкнот Magner 75D призначений для перерахунку великого об'єму готівки з одночасною перевіркою довжини, ширини та щільності банкноти.
Докладніше...


Magner 75 MD

Високоякісний лічильник банкнот Magner 75MD призначений для перерахунку великого об'єму готівки з одночасною детекцією по магнітних мітках, довжини і ширини банкноти.
Докладніше...

Magner 75 UD

Високоякісний лічильник банкнот Magner 75UD призначений для перерахунку великого об'єму готівки з одночасною детекцією по УФ мітках, довжини і ширини банкноти.
Докладніше...


PRO 15

Лічильник банкнотів PRO 15 зручно використовувати удома, оскільки він не займає багато місця на столі. Він незамінний в подорожах і відрядженнях, оскільки легко поміщається у валізу або дорожню сумку.
Докладніше...

PRO 35

PRO-35 - універсальний лічильник банкнотів. Призначений для перерахунку, підсумовування, фасовки і перевірки на достовірність банкнотів різних держав по 3 видам детекцій.
Докладніше...

PRO 40 серія

Просте управління. Рахунок з накопиченням підсумку. Перевірка банкнот по ультрафіолетовому захисту (PRO 40 U Neo).
Докладніше...

PRO 57 серія

Оптимальний вибір недорогого та надійного лічильника для компаній із середнім оборотом готівки: бухгалтерія, офіс, магазин, АЗС.
Докладніше...

PRO LD-60

Лічильник банкнот Speed LD-60 використовується в торгових і фінансових підприємствах, де необхідні швидкий перерахунок та якісна перевірка середніх і великих об’ємів перераховуваної готівки.
Докладніше...

PRO LD-60 A

Лічильник банкнот Speed LD-60A використовується в торгових і фінансових підприємствах, де необхідні такі якості устаткування, як швидкий рахунок і якісна перевірка середніх і великих об’ємів перераховуваної готівки.
Докладніше...

PRO LD-60 B

Лічильник банкнотів Speed LD-60B призначений для використання в банках, обмінних пунктах і великих підприємствах. Він має широкі можливості і великий вибір функцій для якісної перевірки будь-якого об’єму грошової маси. Система пилевидален
Докладніше...

Speed LD-601 M

Лічильник банкнотів Speed LD-601M володіє унікальною можливістю перерахунку грошей за кожним номіналом.
Докладніше...

PRO MAC

Лічильник банкнот PRO MAC дозволяє підраховувати загальну суму готівки, вибираючи при перерахунку номінали банкнот для різних країн світу.
Докладніше...

Speed LD-701 M

Лічильник банкнот Speed LD-701M володіє унікальною можливістю перерахунку готівки по кожному номіналу. Збільшений дисплей користувача.
Докладніше...

PRO LD-70

Лічильник банкнот Speed LD-70B використовується в великих магазинах, супермаркетах, невеликих відділеннях банку, в обмінних пунктах, в в
Докладніше...Показати №  
Результати 1 - 20 з 25
ПРОПОНУЄМО
 • касові апарати та POS-системи;
 • ваги та сканери штрихкоду;
 • принтери чеків та етикеток;
 • детектори валют;
 • лічильники банкнот;
 • розхідні матеріали.
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ

 • роздрібної торгівлі;
 • закладів харчування;
 • розважальних закладів;
 • виробничих процесів;
 • складського обліку.