Іріда

Контакти:
пр. С.Бандери, 45
м. Тернопіль, 46020
Телефон: (0352) 51-54-91
Факс: (0352) 51-54-94
E-mail
DORS 115Honeywell MS9535 Voyager

DORS 1200
Показати велике зображення


DORS 1200Задайте питання з цього товару

Детектор валют DORS 1200 призначений для комплексного візуального контролю достовірності банкнот різних валют і іншої захищеної поліграфічної продукції. Залежно від комплектації, дозволяє проводити до одинадцяти видів контролю. Оснащений вбудованою відеокамерою з оптичним ІЧ-фільтром, модулем дводіапазонної верхньою ІК-підсвітки, верхньою УФ-підсвіткою, верхнім підсвічуванням білим косопадающим світом, нижнім підсвічуванням білим розсіяним світом, висококонтрастним кольоровим рідкокристалічним TFT-монітором з діагоналлю 8,9 см і сенсорною панеллю управління з світлодіодними індикаторами включених функцій. 
 
Можливості:
-
Основною функцією детектора валют DORS 1200 є контроль наявності і правильності розташування на об’єкті , що перевіряється захисних ІЧ-міток. Користувач поміщає банкноту, що перевіряється, або документ на наочний стіл детектора, і вбудована відеокамера передає зображення на монітор детектора.
-
Унікальною особливістю детектора валют DORS 1200, що відрізняє його від моделей-аналогів, є можливість проведення одночасно без перемикання режимів: Інфрачервоного і Ультрафіолетового контролю, Інфрачервоного і Контролю на просвіт, Інфрачервоного і Контролю у відбитому білому світі.
- Унікальна функція проведення інфрачервоного контролю на просвіт істотного полегшує контроль наявності водяних знаків і металізованих стрічок, спостерігаючи їх контрастний образ на моніторі детектора.
-
Переглядова зона DORS 1200 дозволяє проводити візуальний контроль як однієї банкноти, так і банкнотів, розкладених віялом, забезпечуючи швидку і якісну детекцию достовірності.
- У детекторі валют DORS 1200 є режим контролю «спецелементу М», що застосовується для захисту від підробки банкнотів різних валют , а також цінних паперів, документів і акцизних марок.
-
Верхня УФ-підсвітка сумарною потужністю 8 Вт дозволяє перевіряти відсутність на папері загального фону люмінесцирування, наявність люмінесценції окремих ділянок (міток, волокон, фрагментів малюнків).
- Розташоване на нижній панелі DORS 1200 матове скло з підсвічуванням дозволяє контролювати на просвіт (у розсіяному білому світлі, що проходить) наявність водяних знаків, мікроперфорації, захисних ниток і смужок, кодових малюнків, що суміщаються, і міток, відносне розташування лицьової і оборотної сторін банкнот.
- За допомогою вимірювальної лінійки, нанесеної на матове скло приладу, можна контролювати розміри банкнотів і відстані між контрольними мітками.
- Передбачена можливість точного регулювання яскравості і контрастності зображення на моніторі.
- Для спрощення експлуатації всі функції приладу виведені на панель управління у вигляді відповідних кнопок, ієрархічне меню не використовується.
- За бажанням користувач можна активувати функцію автоматичного виключення приладу через заданий інтервал часу (10/30/60 хвилин).
-
Можливе живлення детектора валют DORS 1200 від автомобільного адаптера. Універсальний автомобільний адаптер для детекторів DORS поставляється опційно.
 
Технічні характеристики DORS 1200:

Монітор

кольоровий рідкокристалічний TFT-монітор з діагоналлю 3,5 дюйма (8,9 см)

Верхнє підсвічування

ультрафіолетове (2 УФ лампи по 4 Вт 365 нм); косопадаюче біле (світлодіод ДС); дводіапазонне ІЧ (ІЧ-світлодіоди 940/850 нм)

Нижнє підсвічування

розсіяне біле (біла лампа 4 Вт)

Живлення від мережі 110-220 В

від автомобільного адаптера 12-24 В (опція)

Споживана потужність

не більше 22 Вт

Габаритні розміри

234х152х224 мм

Маса без упаковки

1,13 кгПРОПОНУЄМО
 • касові апарати та POS-системи;
 • ваги та сканери штрихкоду;
 • принтери чеків та етикеток;
 • детектори валют;
 • лічильники банкнот;
 • розхідні матеріали.
ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ

 • роздрібної торгівлі;
 • закладів харчування;
 • розважальних закладів;
 • виробничих процесів;
 • складського обліку.